У Дубенському ліцеї №5 відбулася профорієнтаційна зустріч із представниками медичного коледжу
У Дубенському ліцеї №5 відбулася профорієнтаційна зустріч для учнів 9 та 11 класів за участю представників Дубенського фахового медичного коледжу.

Про це інформують у освітньому закладі.
Під час заходу ліцеїсти ознайомилися з особливостями навчання у закладі, спеціальностями, які можна здобути, перспективами працевлаштування та можливостями професійного зростання у сфері охорони здоров’я.
«Майбутнім абітурієнтам презентували освітні програми, розповіли про практичну підготовку студентів, сучасну матеріально-технічну базу коледжу, умови вступу, терміни подання документів і вимоги до вступників», – йдеться у дописі.
Учні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді щодо обраних напрямів підготовки. Зустріч стала важливим кроком у формуванні свідомого професійного вибору старшокласників.



