Юні борці привезли на Дубенщину нагороди

26 Жовтня 2019, 11:59
678

Юні борці привезли на Дубенщину низку нагород із всеукраїнського турніру.

VІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004 р. н. та молодші, пам’яті майстра спорту СРСР М.В. Свіржевського відбувся в середині жовтня на Волині. У змаганнях взяли участь борці зі західних областей України та дві команди з Білорусі. Загалом 173 учасники.

Дубенщину на цих змаганнях представила об’єднана команда (районна ДЮСШ, Будинок дітей та молоді, Смизька ОТГ). Наші юні земляки завоювали одну золоту, дві срібні та чотири бронзові нагороди.

Яна Кубик зі Смизької громади (категорія до 42 кг), вигравши три сутички, стала чемпіонкою цих змагань. Її земляк Артем Нагалко (до 38 кг) виборов срібну медаль. Ще одне «срібло» здобула Катерина Галій (до 32 кг) з Кривухи.

Бронзові нагороди завоювали дубенчани: наймолодший учасник змагань, восьмирічний Давид Алєксєєнко (до 25 кг), Михась Літовінський (до 29 кг), Ілля Климчук (до 35 кг) та Софія Лаговська (до 26 кг) зі села Молодаво.

Доволі успішним був виступ дубенчанки Галини Грицюк (до 38 кг), яка посіла почесне п’яте місце.

Усі спортсмени – вихованці тренера Степана Ілюся.