Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Дубні планують збудувати сміттєпереробний завод

09:42 08.11.2019
58

У міській раді Дубна відбулася зустріч щодо можливого будівництва у Дубні енергогенерувальних сміттєпереробних об’єктів.

З презентацією перед присутніми виступив директор ТОВ «Екоенерго-буд» Михайло Іванов та комерційний директор ТОВ «Енерго Тренд» Павло Рогоза. Доповідач повідомив, що в рамках проєкту на території комунальних очисних споруд та наявного сміттєвого полігону планують спорудити піролізний сміттєпереробний завод та біогазову станцію. Також проєкт включатиме реконструкцію самих очисних споруд. Що особливо важливо, завдяки реалізації проєкту буде здійснено санацію діючого полігону – звільнення від накопиченого масиву твердих побутових відходів, повідомляють Рівненські новини.

Передбачають, що в перспективі потужності проєкту дозволять територіально охопити місто Дубно, Дубенський, Млинівський, Демидівський та Радивилівський райони і, відповідно, успішно розв'язати проблему перероблювання твердих побутових відходів цього регіону.

Міський голова Василь Антонюк зазначив, що для Дубна, як і загалом для всієї України, проблема утилізації сміття є однією з найнагальніших.

«На сьогодні у місті та районі гостро стоїть питання поводження із твердими побутовими відходами та їх утилізації. Місцева влада активно працює над розв’язанням даної проблеми. Тож, сподіваємось, що реалізація запропонованого проєкту дозволить її вирішити», – зауважив міський голова Дубна Василь Антонюк.

Проєкт дорогий – орієнтовна вартість його реалізації – 500–600 мільйонів гривень. Фінансування можливе в рамках відповідних програм Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Наразі домовилися детальніше ознайомитись з пропозиціями і, за умови погодження усіма сторонами, перейти до їх впровадження.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 листопада
Сьогодні
Вчора
11.11.2019
10.11.2019
09.11.2019
08.11.2019
07.11.2019
06.11.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd