Спортсмени з Дубенщини вибороли медалі на обласних змагання

11 Листопада 2019, 12:18
1839

Команда Дубенського району вдало виступила на чемпіонаті Рівненської області з гирьового спорту

У неділю, 10 листопада, в обласному центрі відбувся чемпіонат Рівненщини з гирьового спорту серед молодших дітей, молодших юнаків, старших юнаків і юніорів. Загалом у змаганнях взяло участь понад 60 учасників з різних куточків області.

Команда Дубенського району завоювала на цих змаганнях низку медалей. Василь Мілецький посів 1 місце серед молодших юнаків до 53 кг. Олександр Мелещук став чемпіоном серед старших юнаків до 68 кг. Дмитро Петручок виборов «срібло» серед молодших юнаків понад 53 кг. Станіслав Голік посів 2 місце серед молодших юнаків до 53 кг. Надія Гусарук теж виборола 2 місце серед молодших дівчат. Дмитро Павлюк фінішував другим у групі серед старших юнаків до 68 кг. Андрій Свіщ – 2 місце серед молодших дітей понад 35 кг. Валерій Ліщук здобув «бронзу» серед молодших юнаків понад 53 кг. Роман Степанюк фінішував на 3 місці серед старших юнаків до 73 кг. А Богдан Кузьмук посів 3 місце серед молодших дітей понад 35 кг.

Неабияку вправність і витривалість продемонстрували  Назар Фесюк, Олексій Гудзікевич, Михайло Сердюк, Андрій Наконечний, Олександр Фесюк і Олександр Харинюк. Тренери спортсменів: Момотюк Л.П., Продун В.І., Грицак А.О.

Варто відзначити, що наш земляк, легіонер зі села Білогородка, Віталій Хоптюк, який виступав за збірну Рівненського району, посів 1 місце серед старших юнаків до 68 кг.