Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Юні дубенчани – переможці конкурсу винахідницьких розробок

15:01 03.12.2019
29

Представники Дубна завоювали нагороди на конкурсі науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.

Наприкінці листопада відбувся конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області. У заході взяло участь 15 учнів із 6 районів та міст області, – повідомляють на порталі «Освіта Рівненщини» Організатором конкурсу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Конкурс відбувався у таких номінаціях: «Матеріалознавство та технологічні процеси», «Електроніка та приладобудування», «Транспортні системи та обладнання», «Інформаційні та комунікаційні системи, штучний інтелект», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».

Переможцями в командному заліку стали команди Дубенської міської станції юних техніків, Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та Дубенського районного Будинку учнівської молоді.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 грудня
Сьогодні
Вчора
06.12.2019
05.12.2019
04.12.2019
03.12.2019
02.12.2019
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин