Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Дубенщині боротимуться з мишами й пацюками

15:57 10.01.2020
225

У зв’язку з теплою і безсніжною зимою на Дубенщині, як і в багатьох регіонах України, відчутно зросла кількість гризунів.

Миші й пацюки завдають збитків господарствам, знищуючи врожай. Крім того, кожен вид гризунів може бути носієм певної інфекції, що здатна вражати і людей. Як повідомляють у Дубенському міськрайонному відділі профдезінформації, на територію краю потрібно провести дератизацію – комплекс заходів із боротьби з мишами й пацюками.

Дератизацію переважно проводять комунальні організації, які мають підготовлений персонал та дозволені для використання засоби боротьби з гризунами, з обов’язковим контролем знищення гризунів. На Дубенщині така організація – Дубенський районний державний госпрозрахунковий відділ профдезінфекції.

Власники підприємств, установ, організацій можуть отримати необхідну допомогу – безкоштовне обстеження господарства та належні консультації – у зазначеному відділі профдезінфекції.

КП «Дубенський районний державний госпрозрахунковий відділ профдезінфекції» розташований за адресою: місто Дубно, вул. Словацького, 23. Додаткова інформація за тел. +380 (3656) 46501 або на е-mail: [email protected]

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 січня
Сьогодні
Вчора
19.01.2020
18.01.2020
17.01.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин