Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото із заходу для активних жінок Смизької ОТГ.
Фото із заходу для активних жінок Смизької ОТГ.

Смизька ОТГ: батьки дітей з інвалідністю створили громадську організацію

11:07 09.02.2020
578

У Смизькій громаді, що на Дубенщині, з’явилася нова неурядова організація

7 лютого офіційно зареєстрували Громадську організацію «Товариство батьків дітей з особливими потребами та осіб з інвалідністю «Життя з надією». Як повідомляють на сторінці Агенція розвитку «Інтонація змін», створити її вирішили активні жінки – матері дітей із цукровим діабетом, які впродовж кількох останніх місяців працювали над розробкою статуту та основних напрямів діяльності.

Засновниками ГО стали Марія Кузьмич, Любов Ярова, Галина Стець, Сергій Поліщук. Очолила новостворене товариство Олеся Кубик.

Метою створення громадської організації інвалідів є представництво інтересів та захист прав інвалідів, здійснення заходів щодо соціального захисту та залучення їх до активного суспільного життя у Смизькій громаді.

Організація планує розробляти і проваджувати в життя комплексні програми допомоги особам з інвалідністю. Спільно з місцевою владою мають намір створювати особам з інвалідністю необхідні умови для реалізації громадянських і соціально-економічних прав і можливостей участі у формуванні доступного середовища життєдіяльності. Ще забезпечуватимуть безбар’єрний доступ таких осіб до соціальних і комунальних об’єктів.

Ще до офіційної реєстрації у рамках проєкту «Залучення вразливих груп населення Смизької ОТГ до прийняття рішень на місцевому рівні та активного громадського життя» засновники ГО спільно з місцевою владою розробили Соціальну програму сприяння неповнолітнім хворим на цукровий діабет «Дамо дітям шанс» на 2020–2022 роки, Програму «Забезпечення дітей з вадами слуху слуховими апаратами на 2020 рік».

Зараз активістки активно працюють над Програмою підтримки людей з інвалідністю на 2020–2022 роки», яку депутати розглянуть вже 11 лютого на черговому засіданні селищної ради.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 квітня
Сьогодні
Вчора
04.04.2020
03.04.2020
02.04.2020
01.04.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю