Дубно: від коронавірусу одужало четверо людей

25 Квітня 2020, 15:00
Дубно: від коронавірусу одужало четверо людей 1901
Дубно: від коронавірусу одужало четверо людей

Перша пацієнтка інфекційного відділення Дубенської лікарні та ще троє осіб вилікувалися від коронавірусу.

Увечері, 24 квітня директор міської лікарні Володимир Крохмаль повідомив, що прийшли результати ПЛР-тестів, які свідчать, що четверо дубенчан, які хворіли на COVID-19, видужали. Про це повідомляє Дубенська міська рада.

Зазначимо, що серед них і перша пацієнтка інфекційного відділення з підтвердженим діагнозом коронавірус.

«Завдяки професійній майстерності наших героїчних медиків, їх злагодженої роботи, забезпеченню інфекційного відділення всім необхідним, на що спромоглася міська влада, спільними зусиллями вдалося побороти небезпечний недуг. Дубенські медики показали всім, навіть обласному центру, як потрібно працювати», – зазначає директор міської лікарні Володимир Крохмаль.

Також у Дубні довгий час вдається тримати на стабільно низькому рівні захворюваність на коронавірус, особливо в порівнянні з іншими районами Рівненщини. У цьому велика заслуга і свідомих дубенчан, котрі в переважній своїй більшості дотримуються карантинних заходів, підприємцям, які забезпечують суворий санітарний режим.

«Отримавши неоціненний досвід, наші медики готові до боротьби проти страшного вірусу, і в цій боротьбі вже мають хоч і маленькі, але дуже приємні й вагомі перемоги», – говорить пан Володимир.

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023
25.09.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром