Підприємство «Рівнеторф» надалі продовжить видобувати торф на Дубенщині

11 Травня 2020, 19:00
1966

Державному підприємству «Рівнеторф» продовжили термін користування надрами на Дубенщині.

Робота ДП «Рівнеторф» не зупиняється. Днями погодження облдержадміністрації щодо користування надрами на підприємство привіз голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який перебував із робочою поїздкою на Дубенщині. Про це йдеться на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

«Нещодавно у «Рівнеторф» закінчився термін дії спецдозволу на користування надрами ділянки «Майдан» торфовища «Старники».  Отримання нового дозволу в Держгеонадрах – процес тривалий, потребує великої кількості документів та погоджень. Лиш процедура оцінки впливу на довкілля триває від 4 до 6 місяців. Обласна влада має повноваження погодити підприємству видобування торфу глибиною до 2 метрів із застосуванням спецзасобів. Що ми оперативно і зробили», – розповів Віталій Коваль.

Державне підприємство вже понад 50 років займається розробкою торфових родовищ області, його видобуванням, переробкою у брикети. Продукція підприємства в основному забезпечує потреби комунально-побутових господарств області у цьому виді твердого палива.

«Дякуючи подібним роботодавцям, місцеві мешканці не виїжджають за кордон і мають гідну оплату праці. Середня зарплата працівників – 18 700 гривень, а підприємство платить мільйони податків до різних бюджетів Підтримка такого бізнесу – пріоритет. Рівненщина – територія рівних можливостей. Над цим і працюємо щодня», – відзначив голова ОДА.

Коментар
27/03/2023 Понеділок
27.03.2023