Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

З бюджету виділять кошти на збереження шацького озер'я

10:10 14.09.2020
145

На ремонт гідроспоруд водних об'єктів дадуть 168 тисяч гривень.

Зміни до програми «Екологія 2016-2020» обговорили на засіданні комісії обласної ради

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів депутати розглянули проєкт рішення обласної ради Про внесення змін до Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020», який розроблений управлінням екології та природних ресурсів ОДА.

При обговоренні питання комісія запропонувала свій варіант змін до головної екологічної програми області. Їх озвучив депутат Юрій Ройко.

Зокрема, запропонували підтримати пропозиції ОДА по трьох позиціях, а саме - організація проведення стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року (49,9 тис. грн); проведення заходів, спрямованих на збереження Шацького поозер'я (168 тис. грн); виготовлення проєктно-кошторисної документанції для проведення екологічних робіт на території Дубівської ОТГ.

Між тим, не підтримано пропозиції виділення 600 тис. грн на паспортизацію водних об'єктів області. Юрій Ройко переконує, що видатки на паспортизацію об'єктів мають здійснюватися за рахунок орендаторів, а не бюджету. Також не знайшла підтримки пропозиція виконавчої влади передбачити 200 тис. грн для Луцької міської ради на проведення екологічних заходів.

В той же час, Юрій Ройко запропонував підтримати клопотання Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області щодо доповнення екологічної програми низкою заходів, які передбачають реконструкції та ремонти гідроспоруд. Підтримати таку позицію колег з комісії переконував і депутат Володимир Гунчик.

Начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Валентин Кухарик зауважував, що фінансування таких заходів з обласного екологічного фонду може суперечити Бюджетному кодексу України, оскільки балансоутримувачами гідроспоруд можуть бути як ОТГ, так і сам офіс водних ресурсів, який фінансується з Державного бюджету. Втім, депутати наполягли на підтримці клопотання водників, оскільки вважають, що заходи для збереження водних об'єктів області є одними із найактуальніших серед всіх інших екологічних проблем.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 вересня
Сьогодні
Вчора
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю