Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Відзначили найкращих підприємців Дубна

11:26 15.09.2020
344

Представникам малого та середнього бізнесу Дубна з нагоди Дня підприємця вручили відзнаки

У Дубні День підприємця відзначали з урочистостями, які організувала міська влада.

Підприємці міста розвивають не тільки власний бізнес, а й допомагають у реалізації соціально-економічної політики міста та підтримують громадські організації. На жаль, через пандемію коронавірусу зазнає збитків не лише підприємництво, а й місто, адже усім доводиться працювати в умовах карантинних обмежень.

Користуючись нагодою, міський голова Василь Антонюк щиро подякував підприємцям за підтримку та надану можливість гідно провести свято міста. Також принагідно подякувули всім, хто долучився до виготовлення та встановлення в'їзного знаку “Дубно — 920”.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток підприємництва міста, високий професіоналізм, активну життєву позицію, сприяння у наданні робочих місць та благодійну підтримку різних напрямів грамотами та подяками міської ради та вищих державних органів нагороджено більше двох десятків кращих підприємців та підприємств міста.

Під час зустрічі були вручені і подяки Рівненського обласного центру зайнятості та Дубенської міськрайонної філії Рівненського ОЦЗ за вагомий внесок у здійснення державної політики зайнятості, плідну співпрацю з службою зайнятості, створення робочих місць для працевлаштування безробітних громадян.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 вересня
Сьогодні
Вчора
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю