Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Над Дубном військові знову тренуватимуться у польотах

16:11 16.09.2020
376

У Дубні відновлюють військовий аеродром
На Дубенщині військові інженери з окремого інженерно-аеродромного батальйону Повітряних Сил Збройних сил України відновлюють військовий аеродром – повідомляє служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Захід»
Зараз вони працюють на військовому аеродромі у Дубно, де тривають ремонтно-відновлювані роботи злітно-посадкової смуги. За словами фахівців логістики повітряного командування «Захід», необхідно провести чимало ремонтно-відновлювальних робіт.
Йдеться і про стоянку, будівлі забезпечення, комунікації.Для проведення ремонтно-відновлюваних робіт необхідними матеріальними засобами, підрозділи забезпечені.
Уже цього року авіаційна комендатура має набути бойових спроможностей і приймати авіацію Повітряних Сил. Це ще один діючий аеродром оперативного призначення, куди зможуть сідати літаки та вертольоти військової авіації.
Раніше у Дубно базувався полк бомбардувальників Су-24, який було розформовано ще два десятиліття тому. І лише завдяки присутності військових на фондах колишньої авіаційної частини, вдалося зберегти інфраструктуру аеродрому.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
24 вересня
Сьогодні
Вчора
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020
19.09.2020
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю