Смижани не змогли втримати перевагу: огляд туру Чемпіонату Рівненщини

07 Жовтня 2020, 14:40
977

Команди зіграли матчі сьомого туру Чемпіонату Рівненщини з футболу сезону 2020 року. За підсумками ігор визначився одноосібний лідер, інші команди зберігають рівні шанси на срібні й бронзові нагороди.

Команда з Дубенщини «Смига-Кеннеберг» завітала в Гощанський район на зустріч із другою командою Садового. Садівчани в першому таймі не змогли скористатися перевагою домашнього поля й до 50 хв. поступалися 2:0. Однак «Садове-2» в другій половині змогли звести гру до вольової нічиєї – 2:2.

Володимирецька «Енергія» цього туру приймала ФК «Зарічне». Матч мав усі шанси завершитися нічиєю, однак зарічненці пропустили на останніх хвилинах необов’язковий гол – 3:2 на користь господарів.

А лідер турнірної таблиці ФК «Грем’яче» з Острожчини на виїзді втримав перемогу над томашгородським «Гранітом» – 4:3.

Як повідомляє Спорт на районі, команда з Острожчини має 19 очок і достроково стає чемпіоном Рівненської області в другому дивізіоні.

Ще чотири дружини другого дивізіону Рівненщини мають по 8 очок, а ФК «Зарічне» – 7. Кожна з команд має шанс поборотися за срібні й бронзові нагороди.