У Дубні визначили переможців зимової першості з футболу

01 Березня 2021, 18:00
1936

Завершилася відкрита зимова першість міста Дубна з футболу.

З 30 січня по 28 лютого на стадіоні військового містечка провели відкриту зимову першість міста Дубна з футболу 2021 року. Про це повідомляють у Дубенській міській раді.

• ФК «Острів»;

Команди в результаті жеребкування розділили на дві групи. Під час ігор групового етапу точилась напружена боротьба.

У підсумку за вихід до 1/4 фіналу пройшли ФК «Рачин», «Імпульс» (Дубно), ФК «Колос» (Козин), ФК «Івання» (група А); ФК «Редут» (Семидуби), ФК «Бастіон» Дубно), ФЦ «Дубно», ФК «Привільне» (група Б).

За підсумками змагань найсильнішою командою став ФК «Редут» (Семидуби), обігравши у фінальному матчі команду ФК «Бастіон» (Дубно). Третє місце виборола команда ФК «Рачин»,перемігши ФК «Імпульс» (Дубно).

Кращими гравцями першості стали:

• Сергій Ткачук — ФК «Редут» (Семидуби);
  • Роман Красніцький — «Бастіон» (Дубно);
  • Анатолій Савчук – ФК «Рачин»;
  • Заур Мамедов — ФК «Імпульс» (Дубно).

Кращі бомбардири — Дмитро Харчук (Редут) та Дмитро Галадей (Бастіон) по шість голів.

З вітальним словом до учасників футбольного турніру звернувся міський голова Василь Антонюк, який вручив командам-переможцям та призерам кубки, медалі та цінні подарунки.

Турнір провели Дубенська міська федерація футболу спільно з Дубенською міською радою та за підтримки ТМ GERA.