стрічка

До виконання обов‘язків приступив ще один заступник голови Дубенської РДА

06 Травня 2021, 16:25
540

Голова адміністрації розподілив функціональні обов’язки своїх заступників.

З 6 травня на посаді першого заступника голови Дубенської РДА працює Борис Петрович Курицький. Про це повідомляють на сайті Дубенської райдержадміністрації.

Борис Петрович 15 років працював на різних посадах у ДП «Млинівський лісгосп», потому працював завідувачем виробництва фермерського господарства «Млинівська чайка». У вересні 2020 року призначений головою Млинівської районної державної адміністрації. Депутат Дубенської районної ради восьмого скликання.

До сфери повноважень першого заступника відносяться відділи  інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології;  освіти, культури та спорту; агропромислового розвитку та сектор охорони здоров’я; цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

Заступник голови Дубенської райдержадміністрації Тарас Чигринюк відповідатиме за роботу управління фінансів, відділів  економіки; цифрового розвитку, цифрової трансформації, цифровізації та надання
адміністративних послуг; забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Читайте також: Призначили нового заступника Дубенської райдержадміністрації

Ще одна заступниця голови райдержадміністрації Ірина Кружайло куруватиме роботу управління соціального захисту населення, служби в справах дітей, архівного відділу та відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації.

Коментар
15/06/2021 Вівторок
15.06.2021
14.06.2021
13.06.2021
12.06.2021