стрічка

Дубно: батьків дівчинки, яка загубилася, знайшли за пів години

09 Червня 2021, 16:06
Поліцейські встановили батьків загубленої дівчинки 346
Поліцейські встановили батьків загубленої дівчинки

У Дубні ювенальні поліцейські оперативно встановили батьків загубленої трирічної дівчинки.

У середу 9 червня, о 10:05 на спецлінію 102 дубенчанин повідомив, що на вулиці Майдан Незалежності в райцентрі біля фонтану він виявив без нагляду батьків і дорослих малолітню дівчинку.  Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Працівники ювенальної превенції та сектору реагування патрульної поліції доставили дитину до відділу поліції. Дівчинка ні імені свого, ні імені батьків не називала, але залюбки проводила час із поліцейськими.

До пошуків рідних залучили і громадськість. І вже менш ніж за пів години до поліції зателефонувала схвильована матір, яка вже мчала до райвідділу.

З’ясувалося, що батько із матір’ю вранці пішли на роботу і залишили трирічну Єву на двох старших братів, одному із яких вже виповнилося 16 років. Юні доглядальники не встигли зоглянутися, як вона вийшла з квартири. Сім’я проживає у будинку, який знаходиться за 30 метрів, де її і виявили.

Найстарший син, коли побачив, що немає дівчинки, одразу зателефонував до матері, а та вже сконтактувала за номером ювенальної поліцейської, що був розміщений у соцмережах.

Сім’я дубенчан цілком благополучна. Із матір’ю провели профілактичну бесіду та попередили про неприпустимість таких випадків у майбутньому.

Поліцейські звертаються до батьків або осіб, що їх замінюють, піклуватися про своїх, особливо малолітніх дітей, та не залишати їх без нагляду. Крім того, дякують небайдужим громадянам за проявлену пильність та увагу.

Коментар
15/06/2021 Вівторок
15.06.2021
14.06.2021
13.06.2021
12.06.2021