стрічка

Бійцю із Бобрина присвоять звання Героя України посмертно

13 Вересня 2021, 09:57
Герой України 329
Герой України
Верховна Рада України підтримала запит народного депутата Олександра Аліксійчука до Президента Володимира Зеленського з проханням присвоїти звання Героя України посмертно воїну із Дубенщини. У п'ятницю, 10 вересня, запит набрав 319 голосів «за». Про це йдеться на сторінці Народного депутата України Олександра Аліксійчука у фейсбуці.
 
Полицяк Петро – «Кіборг», який відважно захищав Батьківщину, служив у 80-ій аеромобільній бригаді та відзначився у боях за Донецький аеропорт. Загинув 20 січня 2015 року, похований у Борбині Острожецької громади. Вдома на нього чекали батьки, четверо сестер та наречена. Воїну було 22 роки.
 
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно), а також визнаний Почесним громадянином Острожецької громади (посмертно) та почесним громадянином Млинівського району (посмертно).
 
Невдовзі документ має підписати голова парламенту й передати це президенту.
Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021