стрічка

3D-моделювання та робототехніка: у Привільному відкрили інноваційну лабораторію для молоді

20 Вересня 2021, 16:45
3D-моделювання та робототехніка: у Привільному відкрили інноваційну лабораторію для молоді 205
3D-моделювання та робототехніка: у Привільному відкрили інноваційну лабораторію для молоді

У Привільненському ліцеї відкрили інноваційну STEAM-лабораторію.

Це перша така лабораторія у закладі загальної середньої освіти в районі, яка стане унікальним осередком для молоді, що цікавиться технологічними інноваціями. Про це повідомляють у Дубенській РДА. 

Центр STEAM-освіти оснащений сучасним обладнанням для занять із робототехніки, 3D-моделювання та лабораторних робіт із біології, географії, фізики та хімії.

Окрім того, лабораторія покликана створити інноваційне середовище для підвищення професійної кваліфікації педагогів, які будуть активно застосовувати принципи STEAM-освіти у своїй роботі.

На відкриття  STEAM-лабораторію до ліцею завітали начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, перший заступник голови Дубенської РДА Борис Курицький та начальник відділу освіти, культури та спорту Дубенської РДА Лідія Білик. 

Довідково: STEAM-освіта (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) – мультидисциплінарний підхід до навчання, який поєднує природничі науки, інноваційні технології та креативність. Він зосереджений на безпосередньому вирішенні конкретних проблем, що стимулює нестандартне та критичне мислення, навички дослідницької діяльності та ефективної роботи в команді.

Коментар
20/10/2021 Середа
20.10.2021
19.10.2021