стрічка

Рівненська область перебуває за крок до «помаранчевої» зони

08 Жовтня 2021, 11:02
Рівненська область перебуває за крок до «помаранчевої» зони 169
Рівненська область перебуває за крок до «помаранчевої» зони

Ситуацію з поширенням коронавірусу на Рівненщині, готовність медичних закладів до роботи в умовах зростання кількості хворих, темпи вакцинації обговорили у Рівненській ОДА.

Головний санітарний лікар області Роман Сафонов констатував, що нині кількість хворих на Covid-19 зростає. Останні дні фіксують по більш ніж 500 нових випадків, повідомляють на сайті відомства. 

«Рівненська область перебуває за крок до «помаранчевої» зони. Загалом очікуємо ситуацію, складнішу за весняний максимум. За останній тиждень простежується значне зростання кількості летальних випадків. При цьому, відсутні смерті серед вакцинованих осіб», – розповів Роман Сафонов. 

За словами заступниці директора департаменту охорони здоров’я Олени Гандзюк, нині зайнято вже 52,9% ліжок хворими на коронавірус, тому область звернулася до МОЗ щодо включення до переліку «ковідних» лікарень у Гощі та Рокитному.

Збільшення нових випадків спостерігається у більшості громад. Проте  значне перевищення нових хворих фіксується у Березнівській, Сарненській та Рокитнівській громадах. Голова ОДА Віталій Коваль поставив завдання для голів  РДА підготуватися до впровадження посилених карантинних заходів на територіях, де є динаміка захворювання понад 50%. 

Окремо йшлося про вакцинацію в органах державної влади й серед освітян. Тиждень тому  середній показник вакцинованих в органах держслужби Рівненщини становив 64%. Активно відбувається вакцинація серед освітян – 74%. Загалом на сьогодні зроблено 285 тисяч щеплень.

Голова ОДА наголосив на необхідності активізації вакцинальної кампанії, у тому числі і серед пенсіонерів. Відсьогодні у поштових відділеннях «Укрпошти» можна отримати щеплення від COVID-19. У першу чергу це стосується осіб 65+, серед яких спостерігається найвищий відсоток летальності.

Читайте також:  Рівненщина: хворий на поліомієліт хлопчик вже не стає на ноги

Коментар
04/12/2021 Субота
04.12.2021
03.12.2021
02.12.2021