стрічка

У Дубні затримується початок опалювального сезону

18 Жовтня 2021, 13:30
У Дубні затримується початок опалювального сезону 510
У Дубні затримується початок опалювального сезону

У Дубні опалювальний сезон розпочнеться на декілька днів пізніше запланованої дати. 

Рішенням виконавчого комітету міської ради, комунальному підприємству «Дубнокомуненергі», установам, організаціям, підприємствам та населенню міста рекомендували розпочати опалювальний сезон 2021-2022 року з 18 жовтня. Про це повідомляють на сторінці Дубенської міської ради у фейсбуці. 

Для початку опалювального сезону необхідно виконати розпломбування запірної арматури, про що 11 жовтня повідомили АТ «Рівнегаз» та Дубенське УЕГГ АТ «Рівнегаз».

По закінченню опалювального сезону 2020-2021 років вхідна запірна арматура на лініях газопостачання в котельнях КП «Дубнокомуненергія» була перекрита та опломбована.

Станом  18 жовтня очікується прибуття представників «Рівнегаз» для розпломбування газового обладнання котелень на території міста Дубна. Оператори та технічний персонал котелень перебувають на робочих місцях. 

Разом з тим, бюджетні установи та організації самостійно укладають договори на постачання газу.

Таким чином, міська влада зробила все залежне неї та можливе для того, щоб опалювальний сезон в місті розпочався вчасно. Проте від незалежних від міської ради обставин, розпочати його на ранок 18 жовтня не вдалося. Протягом 2 — 3 днів КП «Дубнокомуненергія» очікує розпломбування газового обладнання та запуску приналежних їм котелень.

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021