стрічка

Українські турооператори зацікавилися «перлинами» Рівненщини

13 Листопада 2021, 11:19
Культурна спадщина Рівненщини 247
Культурна спадщина Рівненщини

На Рівненщину завітали туроператори зі всієї України. У рамках інфотуру представників всеукраїнської Асоціації в’їзних туроператорів України продовжують знайомити з найкращими локаціями та магнітами нашої області.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

Зокрема, спеціалісти з туристичної сфери відвідають в Рівному перший в Україні Музей бурштину.

Заступниця начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова каже, що там знають усі секрети «сонячного каменю». Серед експонатів – шматки бурштину віком до 40 млн років, ювелірні вироби, камінь з інклюзами, напій «бурштинівка» та багато іншого. Тому потенційним туристам буде цікаво туди завітати.

Також гостям планують показати Острозький замок і Музей книги та друкарства. У Клевані вони побувають в Тунелі кохання, а в Радивилові завітають в етнорезиденцію «Ладомирія». Біля Дубна – на власні очі побачать міць Тараканівського форту і насолодяться нічною екскурсією в Дубенському замку.

Не омине туристична делегація і екскурсію в Сарненський історико-етнографічний музей. В Клесові на одній з найновіших туристичних локацій «Бурштинові копальні» гості познайомляться з найглибшим у Європі гранітним кар’єром, бурштиновими озерами та спробують себе в сафарі на квадроциклах місцями колишнього видобутку бурштину.

«Ця співпраця є дуже важливою, адже завдяки спільним зусиллям ми зможемо залучити ще більшу кількість туристів з усіх куточків світу відвідати саме наш регіон», – розповідає Ярослава Гаврилова.

09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021