стрічка

Куди дзвонити дубенчанам, якщо на дорогах ожеледиця та замети

24 Листопада 2021, 17:27
Куди дзвонити дубенчанам, якщо на дорогах ожеледиця та замети 259
Куди дзвонити дубенчанам, якщо на дорогах ожеледиця та замети

Цієї зими дороги на Рівненщині обслуговуватиме п’ять підрядних організацій. 

Про це розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

«Уже цієї ночі через сніг та мінусову температуру дороги Рівненської області почали чистити. Обробляли найбільш важливі та небезпечні місця на ключових транспортних автошляхах. Сьогодні розпочинають роботу і гарячі лінії з утримання автомобільних доріг в зимовий період. Перебуваю на постійному зв’язку із службами, які обслуговують автошляхи області. Тримаю ситуацію на контролі. Друзі, будьте уважними та обережними на дорогах», – каже Віталій Коваль.

Контакти організацій, які обслуговуватимуть дороги цієї зими на Рівненщині:

Організації, що обслуговують дороги загального користування місцевого значення, вже підготували понад 1 тисячу тонн технічної солі, понад 10 тисяч тонн піску та відсіву, понад 4 тисяч тонн піщано-сольової суміші. Це становить близько 80% сумішей від потреби.

Підготовлено понад 100 одиниць техніки – піскорозкидачі, навантажувачі, автогрейдери, трактори та інші. Також підрядники мають в запасі 7 тисяч літрів пального. Як запевнили дорожники, підготовчі роботи тривають. Серед пріоритетних завдань – завершення укладання договорів на техніку з місцевими фермерськими організаціями, початок встановлення снігозатримувальних конструкцій.

Читайте також:  Громади Рівненського району можуть отримати гроші на свій розвиток

 

Коментар
09/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021