На Млинівщині господині для військових готують сухі борщі та супи

20 Травня 2022, 16:31
На Млинівщині господині для військових готують сухі борщі та супи 404
На Млинівщині господині для військових готують сухі борщі та супи

21 000  порцій  індивідуальних борщових та супових наборів виготовили волонтери млинівської «Спільноти «БОРЩ». Їхніми теплими стравами вже не перший місяць смакують наші захисники в «гарячих» точках. 

Про це повідомили у Дубенській РВА.

Першим виготовляти почали саме сухий борщ. Ідею запозичили в господинь із Коломиї, рецепт вдосконалили, додають спеції власного приготування. В одному борщовому пакеті посушені буряк, картопля, цибуля, морква, перець, капуста, часник, корінь селери, зелень та м’ясо. Всі інгредієнти сушать, подрібнюють, по тому – фасують. Такий борщик і поживний, і дуже смачний. В сухому вигляді його можна зберігатися від 3-12 місяців.

Нещодавно дівчата розширили свій асортимент: в «меню» додали сухі супи. 

«Головне, що хлопці зможуть швиденько приготувати та поїсти гаряченьке», − зазначає на своїй Фейсбук-сторінці Ірина Кошкіна, координатор «Спільноти «Борщ».

До пакунків на передову «Спільнота «Борщ» додає й приготовані власноруч коржики, пиріжки, інші продукти харчування, засоби гігієни, білизну. На прохання військових розпочали пошиття бандан. Для цього викупили понад 150 метрів «піксельної» тканини та розкроїли понад 1200 штук, частину –  вже відшили та відправили на передову.

Читайте також: Дубенським військовим передали транспортні засоби з Ірландії

 

Коментар
30/06/2022 Четвер
30.06.2022
29.06.2022
28.06.2022