Президент України вручив відзнаку Герой України військовослужбовцю з Дубенщини

26 Серпня 2022, 15:20
Президент України вручив відзнаку Герой України військовослужбовцю з Дубенщини 755
Президент України вручив відзнаку Герой України військовослужбовцю з Дубенщини

З нагоди Дня Незалежності України Президент Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» майору Богдану Дронову, якому присвоїли звання Героя України, повідомляють у Дубенській РВА.

Уродженець села Верба Богдан Дронов одягнув погони ще в 15-річному віці, у 21 рік став командиром роти, а напередодні свого 28-річчя — очолив окремий батальйон і отримав військове звання майора на передовій, у нескінченних запеклих боях. З початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України він з особовим складом батальйону відповідально тримав визначені рубежі, зупиняв прориви противника й не давав йому змоги прорвати оборону, завдавав контрударів. Завдяки рішучим і сміливим діям командира батальйону знищили до 30 осіб живої сили противника, захоплено зброю та боєприпаси.

Як розповідає Богдан, про звання він дізнався коли вийшов з коми після важкого поранення. У день нагородження наш земляк дав інтерв’ю в телемарафоні «Єдині новини» у якому розповів про звання Героя України та пояснив, що для нього означає незалежність.

Читайте також: Млинівчанин організував виставку предметів війни, що розвінчують міфи про всемогутність російської армії

 

Коментар
Код блоку:
31/01/2023 Вівторок
31.01.2023
30.01.2023