Млинівчани завоювали медалі на лижних перегонах у Львові

14 Лютого 2023, 17:09
Млинівчани завоювали медалі на лижних перегонах у Львові 297

Спортсмени Млинівської громади взяли участь у щорічних змаганнях «Львівські лижні перегони» у місті Львові.

Про це йдеться на сторінці Млинівської селищної ради у фейсбуці.

У лижних гонках Млинівщину представляли вихованці Млинівської дитячо-юнацької спортивної школи: Андрій Цимбалюк, Антон Волошин, Орест Курицький, Максим Балас, Вікторія Кравець, Артем Соловей, Захар Табачнюк та дорослі спортсмени: Олександр Волошин, Дмитро Кульчицький.

В підсумку змагань у віковій групі 2009-2010 років народження серед юнаків п’єдестал переможців зайняли: Андрій Цимбалюк – І місце (2 км з результатом 7:22), Артем Волошин – ІІ місце (2 км з результатом 8:04).

Не відстали від своїх вихованців і дорослі члени команди Млинівської громади. Олександр Волошин тренер-викладач Млинівської ДЮСШ став переможцем серед ветеранів спорту та здобув І місце (3 км з результатом 10:03).

Млинівчанин Дмитро Кульчицький зайняв призове ІІ місце (6 км з результатом 19:57) в категорії чоловіки OPEN.