У Радивилівській міськраді вакантна посада

09 Червня 2023, 16:08
У Радивилівській міськраді вакантна посада
У Радивилівській міськраді вакантна посада

Радивилівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, транспорту та регуляторної діяльності Радивилівської міської ради.

Про це йдеться на сторінці громади у фейсбуці.

У конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальностями: економіка, менеджмент, електроенергетика, теплоенергетика, інженер-будівельник. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. 

Основні функціональні обов’язки: енергоменеджмент, моніторинг споживання енергоресурсів, організація енергетичних обмежень, моніторинг ефективності заходів з енергозбереження. 

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, володіння державною та англійською мовою, знання законодавчих та нормативних документів в органах місцевого самоврядування, розпорядчих документів, методичні матеріали, практику застосування нормативно-правових актів, щодо напрямів діяльності відділу, навички досвідченого користування комп’ютерною технікою. 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. (063)0311099 або за адресою: м. Радивилів, вул. Паркова, 5 (відділ організаційно-кадрової роботи Радивилівської міської ради).

 

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023
25.09.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром