Дубенський суд конфіскував у ділка автомобілі та передав військовим

31 Серпня 2023, 09:37
Дубенський суд конфіскував у ділка автомобілі та передав військовим 692
Дубенський суд конфіскував у ділка автомобілі та передав військовим

Прокурори Дубенської окружної прокуратури довели вину 30-річного жителя Волині у продажі гуманітарної допомоги (транспортних засобів) під час воєнного стану.

Зокрема довели, що чоловік під приводом волонтерської діяльності та діючи за допомоги інших осіб, отримав автомобілі марок «Land Rover FreeLander», «Ford Ranger» та «SsangYong Kyron», що були ввезені через митний кордон як гуманітарна допомога Збройним Силам України та іншим військовим формуванням. Про це йдеться у повідомленні Рівненської обласної прокуратури. 

Проте, попри їх цільове призначення та свій обов’язок перед благодійною організацією, «волонтер» вирішив їх продати, а прибуток лишити собі.

У суді обвинувачений свою вину визнав повністю та щиро розкаявся.

У червні цього року вироком Дубенського міськрайонного суду Рівненської області вилучені транспортні засоби, що надійшли в Україну як гуманітарна допомога, передали на користь трьох військових частин для виконання бойових завдань.

Так, протягом липня-серпня 2023 року для покращення мобільності підрозділів силам оборони передали автомобілі марки «Land Rover FreeLander», «Ford Ranger» та «SsangYong Kyron» загальною вартістю понад пів мільйона гривень.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024