Що таке аутстафінг IT-послуг? 3 основні переваги

18 Вересня 2023, 10:05
Що таке аутстафінг IT-послуг? 3 основні переваги РЕКЛАМА 439
Що таке аутстафінг IT-послуг? 3 основні переваги

Якщо вам необхідно отримати послуги з веброзробки, але ви не маєте взагалі розробників або маєте обмежену кількість таких спеціалістів, то доцільно замислитись про аутстафінг IT-послуг. З його допомогою можна отримати кваліфікованих позаштатних працівників.

Отримати таких досвідчених фахівців вам допоможуть аутстаф компанії України. IT-рекрутингова агенція ITExpert здійснює пошук кандидатів для аутстафінг-компаній, а також має досвід підтримки рекрутмент-команд. На сайті компанії можна замовити консультацію з IT-рекрутингу.

Що таке аутстафінг IT-послуг?

Аутстафінг означає можливість найму фахівців (розробників, інженерів, тестувальників, дизайнерів) з іншої компанії. Ці позаштатні працівники виконують ті завдання, що ви даєте їм напряму, саме ви контролюєте весь робочий процес. Тобто ви отримуєте тимчасових робітників, що вирішують конкретні завдання. Офіційним працевлаштуванням, страхуванням та податками цих працівників займаються аутстафінг компанії.

Основні переваги аутстафінгу IT-послуг

До основних переваг такої послуги належать:

  • економія часу;

  • економія коштів;

  • швидке реагування на потреби вашої компанії.

Економія часу полягає у тому, що завдяки аутстафінгу можна розвантажити бухгалтерський відділ та відділ кадрів компанії, їм не треба буде розв'язувати адміністративні питання. Все завдання зводиться лише до укладання договору з аутстаф компанією. Але, на відміну від аутсорсингу, керівнику все ж таки доведеться витрачати свій час, щоб контролювати робочий процес та виконання задач.

Ви зможете заощадити гроші, адже, на відміну від найняття штатних спеціалістів, саме аутстаф компанії будуть вирішувати як питання офіційного працевлаштування, так і всього, що з ним пов’язано.

Ви однозначно можете швидко реагувати на потреби вашої компанії, адже аутстафінг дозволяє як збільшувати, так і зменшувати кількість позаштатних працівників у разі необхідності.

Зверніть увагу, що можливі й певні недоліки. Так, може відбуватися психологічна зміна клімату у колективі, треба забезпечувати якісний менеджмент, щоб контролювати працівників поза штатом. Але попри ці мінуси, можна констатувати, що явище аутстафінгу IT-послуг зараз дуже популярне в Україні, попит на такі послуги постійно зростає, тож доцільно звернути на них увагу.

 

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024