Кому і навіщо потрібна міцелярна вода: огляд

18 Вересня 2023, 12:30
Кому і навіщо потрібна міцелярна вода: огляд РЕКЛАМА 558
Кому і навіщо потрібна міцелярна вода: огляд

Щоденний догляд за обличчям починається з міцелярної води, якщо ви користуєтеся декоративною косметикою. Саме нею можна зняти шар пудри, тіней і помади. Це не єдиний засіб для зняття макіяжу, проте доволі поширений і корисний.

Міцелярна вода – для чутливої шкіри

Щоб підібрати правильний догляд за шкірою, треба розуміти її потреби та проблемні місця. Найбільше підходить міцелярна вода для чутливої шкіри, оскільки не подразнює її. Засіб не сушить епідерміс. Вона делікатно прибирає бруд і бактерії – цього достатньо перед першим етапом очищення.

Дерматокосметика для чутливої шкіри має бути м’якою. Саме через це міцелярна вода полюбилась. Її особливості:

  • очищує шкіру без зайвого тиску й зусиль;

  • не порушує баланс на поверхневому шарі шкіри;

  • не руйнує природні захисні бар’єри.

У складі часто є гліцерин, що не дає шкірі пересушуватися. Склад засобу може мінятися. Завдяки цьому легко підібрати косметику, що підходить для конкретного типу шкіри.

Вивчаємо склад засобу

Підходить міцелярна вода не тільки для людей з чутливою шкірою. Окрім цього вона гарно задовольняє потреби нормальної, сухої та комбінованої. У Vichy є різні засоби для зняття макіяжу та делікатного первісного очищення.

Перед покупкою засобу, прочитайте склад. Основне, що треба знати:

  • вміст поліетиленгліколю не має бути вище за 20%, щоб не сушити епідерміс, обов’язково треба змивати чистою водою;

  • полоксамери діють найм’якше і не подразнюють шкіру, можна навіть не змивати, а використовувати в поїздках, щоб освіжитися;

  • глікозиді та рослинні екстракти – можуть викликати алергію, але гарно регулюють виробіток себума. 

В основі можуть бути синтетичні або природні матеріали. Людям з жирною шкірою або схильною до акне теж можна використовувати міцелярну воду, але обов’язково треба її змивати.

Отже, очищення обличчя іноді так само складно підібрати, як і догляд за волоссям. Достатньо додати трішки терпіння й експериментів, щоб знайти ідеальний варіант дерматокосметики.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024