У Всесвітній день прибирання дубенчани навели лад на «Кар'єрах»

18 Вересня 2023, 13:20
У Всесвітній день прибирання дубенчани навели лад на «Кар'єрах» 486
У Всесвітній день прибирання дубенчани навели лад на «Кар'єрах»

Працівники Дубенської міської ради разом зі студентами Дубенського художнього професійно-технічного училища прибрали зони відпочинку «Кар'єри» та доріжки від зони відпочинку «Кар'єри» до вулиці Морозенка.

Про це йдеться на сторінці Дубно – влада – онлайн у фейсбуці.

Під час особистого спілкування з представницею міськради журналістка Район.Дубно дізналась, що до акції долучились 35 охочих. В результаті прибирання ековолонтери зібрали 20 пакетів сміття, кожен об'ємом по 120 літрів.

«Чудово, коли люди прагнуть бути більш екологічно свідомими та мати чисте довкілля! Разом з тим, слід розуміти, що прагнення до порядку, охайності та організованості – це не лише данина окремій даті у календарі, а щоденна та повсякчасна робота кожного! Закликаємо дубенчан не бути еко-пасивними, бо турбота про довкілля – це турбота про самого себе!» – пише у дописі.

Нагадуємо, що у третю суботу вересня проводять заходи до Всесвітнього дня прибирання («World Cleanup Day»), участь у якому беруть волонтери з різних країн світу. Цього року прибирання відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023
25.09.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром