На шістьох жителів Радивилівщини, які палили траву та смітили, склали адмінпротоколи

19 Вересня 2023, 14:17
На шістьох жителів Дубенщини, які палили траву та смітили, склали адмінпротоколи 489
На шістьох жителів Дубенщини, які палили траву та смітили, склали адмінпротоколи

У Радивилові відбулось чергове засідання адмінкомісії, де розглянули шість протоколів, складених правоохоронцями на жителів громади.

Про це йдеться на сторінці громади у фейсбуці.

Протоколи склали за адміністративні правопорушення у сфері благоустрою, а саме: спалювання сухої рослинності, викидання сміття у невстановлених місцях та відсутність угод за вивезення твердих побутових відходів.

«Попри щоденні нагадування мешканцям, що спалювання сухої рослинності та сміття карається законом у вигляді штрафу, димові завіси нікуди не зникли. На городніх ділянках продовжують палати полум’я, від чого в повітря виділяється велика кількість небезпечних речовин та важкі метали. Це значно впливає на імунітет людей, особливо з хронічними і серцево-судинними захворюваннями, вражає дихальні шляхи, провокує розвиток онкологічних та алергічних захворювань», – пише у дописі.

Про ці вже загальновідомі правила вкотре нагадали порушникам. Поінформували, що вивезти залишки сухої рослинності з городніх ділянок власники можуть, скоординувавши зусилля та звернувшись за відповідною послугою у місцеве комунальне підприємство «Комунальник». Або ж розв'язувати проблему – облаштувати відповідні місця для компостування.

За результатами засідання адмінкомісії прийнято відповідні рішення.

Коментар
26/09/2023 Вівторок
26.09.2023
25.09.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром