На Дубенщині провели навчання для фахівців із ветеранської політики

09 Лютого 2024, 17:47
На Дубенщині провели навчання для фахівців із ветеранської політики 251
На Дубенщині провели навчання для фахівців із ветеранської політики

Під час навчання йшлося про реабілітацію, ментальне здоров’я та систему надання соцпослуг для ветеранів та членів їх родин. Презентували й наявні в області можливості з професійного навчання або перекваліфікації та діючі програми державної підтримки.

 «Важливо напрацювати чіткі інструменти для реінтеграції ветеранів саме на рівні громад. На сьогодні існує достатньо конкретних інструментів для задоволення потреб ветеранів. Необхідно комплексно та найважливіше – кваліфіковано їх застосовувати», – зазначила начальниця Управління у справах ветеранів Департаменту соцполітики Рівненської ОДА Марина Корольова.

Крім цього, представники Управління у справах ветеранів обговорили можливості для працевлаштування ветеранів із підприємцями Дубенщини. А також зустрілись з фахівцями фізичної культури, які безоплатно тренують ветеранів на базі спортклубу «Кристал».

До слова, Дубенський район став другим в області, де відбулись навчання для фахівців громад із реалізації ветеранської політики. Раніше такий тренінг відбувся у Рівненському районі. На черзі - Сарненський та Вараський.

Читайте також: На Дубенщині засудили злодія, який пропонував хабаря поліцейському

Коментар
17/04/2024 Середа
17.04.2024
16.04.2024