На Дубенщині досліджують можливості та перешкоди у працевлаштуванні та заснуванні власної справи серед жінок

29 Лютого 2024, 17:05
На Дубенщині досліджують можливості та перешкоди у працевлаштуванні та заснуванні власної справи серед жінок 490
На Дубенщині досліджують можливості та перешкоди у працевлаштуванні та заснуванні власної справи серед жінок

Проєкти для вирішення актуальних проблем потребують ґрунтовної підготовчої роботи. Саме таку діяльність проводять зараз в Агенції розвитку громад «Інтонація ЗМІН». Фокус уваги - дослідження можливостей та перешкод у працевлаштуванні та заснуванні власної справи серед жінок Дубенщини, в тому числі ВПО.

Про це розповідають на фейсбук-сторінці Агенції розвитку громад «Інтонація ЗМІН».

«Важливо зрозуміти з якими викликами зустрічаються жінки в невеликих громадах, яких знань чи підтримки не вистачає, які страхи зупиняють у пошуку чи створенні роботи своєї мрії», – йдеться у дописі.

Зазначають, що у лютому плідно попрацювали в Млинівському відділі Дубенської філії Рівненського ОЦЗ разом з працівниками Млинівської та Бокіймівської громад, працівниками центру зайнятості та жінками, які зараз шукають нові можливості в приймаючих громадах.

«Цікаво було також послухати досвід діючої підприємиці Оксани Конюшенко. Власниця кондитерської «Зефірка Млинів» скористалася грантовою підтримкою від держави двічі. Це дало можливість вийти з домашньої кухні до власної кавʼярні, де зараз в команді троє працівників. Найважче було налаштуватись і подати заявку, тобто зробити перший крок», – додають.

Партнером в даному напрямку є Благодійний фонд «Рокада», адже зараз за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні на Рівненщині фонд реалізовує програму карʼєрного консультування для ВПО, а також продовжує комплексно працювати над інтеграцією новомістян, які постраждали від війни.

«Отож, створюємо спочатку діалогові майданчики, слухаємо, записуємо та аналізуємо, щоб потім створювати нові можливості для жінок в малих громадах Рівненщини», – зазначають.

Додають, що якщо ви хочете налагодити співпрацю з організацією, отримати підтримку або консультацію, пишіть на пошту:  [email protected].

Читайте також: Дубенщина: де не буде світла у березні

Коментар
17/04/2024 Середа
17.04.2024
16.04.2024