У ліцеї на Дубенщині відбулася зустріч з майстром спорту України з пауерліфтингу

01 Березня 2024, 11:44
У ліцеї на Дубенщині відбулася зустріч з майстром спорту України з пауерліфтингу 217
У ліцеї на Дубенщині відбулася зустріч з майстром спорту України з пауерліфтингу

У Квітневському ліцеї Варковицької сільської ради, у рамках проєкту «Розминка від чемпіона», відбулася  зустріч з майстром спорту України з пауерліфтингу, переможцем всеукраїнських змагань Михайлом Марчуком.

Про це повідомляє «Спорт для всіх. Рівненщини».

Зустріч продовжилась розповіддю Михайла про пауерліфтинг, особисті досягнення та участь у змаганнях. Спортсмен відповів на питання школярів та  провів для них традиційну «Олімпійську вікторину».

Далі відбулась активна частина заходу – розминка з відомим спортсменом та майстер клас. Кожен охочий мав нагоду випробувати свої сили у піднятті штанги та задуматись над тим, чи піти шляхом Михайла та обрати для себе пауерліфтинг у майбутньому.

«Немає сумніву, що професійні поради спортсмена стануть стимулом та поштовхом для школярів займатися фізичною культурою та спортом. Саме це і ставлять собі за мету організатор «Розминки» – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», – йдеться у дописі.

Додають, що «Розминка від чемпіона» – інвестиція в майбутнє. Захід розпочався із нагородження  закладу за перемогу в обласному конкурсі «Олімпійський куточок – 2023». А далі своє знайомство зі школярами спортсмен розпочав із відзначення найкращих шкільних художників. Адже, напередодні, діти взяли участь в конкурсі спортивного малюнку. Організатори відібрали три найкращих роботи, авторів яких нагородили сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

Читайте також: У Дубні на сміттєзвалищі загинув працівник комунальної служби

Коментар
17/04/2024 Середа
17.04.2024
16.04.2024