Дубно: зловмисник, який викрав гаманець із грошима та документами, перебуває в ізоляторі тимчасового тримання

Відповідно до ст. 208 КПК України 24-річний дубенчанин перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Про це повідомили у поліції області.
Нагадаємо, що 20 травня у 34-річного жителя райцентру малознайомий молодик, із яким він спілкувався у парку на лавці, вирвав із рук гаманець, де було більше тисячі гривень та паспорт громадянина України.
Заявник розповів, що познайомився із зловмисником поблизу кафе. Той швидко втерся у довіру, адже у потерпілого був день народження.
За описом оперативники одразу впізнали грабіжника, адже той кілька разів був судимий, востаннє відбував покарання за вчинення крадіжок та шахрайства.
Вже орієнтовно за годину 24-річного зловмисника виявили патрульні поліцейські на одній із вулиць райцентру. Він устиг викинути гаманець у чагарники, натомість викрадені гроші були в кишені куртки.
За скоєне зловмисникові загрожує черговий строк — від 7 до 10 років позбавлення волі.
Читайте також: У селі на Млинівщині рятувальники розчистили дорогу від поваленого дерева
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром