Радивилівчанин виступить на юнацькому чемпіонаті світу зі спідвею у Швеції

12 Червня 2024, 16:07
Радивилівчанин виступить на юнацькому чемпіонаті світу зі спідвею у Швеції 256
Радивилівчанин виступить на юнацькому чемпіонаті світу зі спідвею у Швеції

Радивилівчанин Назар Парніцький виступить на юнацькому чемпіонаті світу, який пройде у Швеції, повідомляють у міськраді.

Український райдер Назар Парніцький впевнено переміг у кваліфікації юніорського чемпіонату світу зі спідвею SGP2-FIM U21 World Championship Qualification Round, яка відбулася в суботу, 8 червня, у німецькому Людвігслюсті.

Назар Парніцький виграв усі п'ять своїх заїздів і набрав максимальну кількість очок – 15. Свого найближчого суперника, данця Єспера Кнудсена, українець випередив на три очки. Третім став норвежець Матіас Поллестад, який набрав 12 очок за трьох перемог.

Фінальна частина ЮЧC-2024 зі спідвею пройде у три етапи в рамках відповідних етапів чемпіонату світу SpeedwayGP:

  • 14 червня - Малліла, Швеція;
  • 6 вересня – Рига, Латвія;
  • 27 вересня – Торунь, Польща.

Загалом у фінальній частині ЮЧC-2024 виступатимуть 16 райдерів – до тих, що вийшли за підсумками кваліфікації, додадуться володарі вайлд-кард, яких визначить Комісія SpeedwayGP.

Під час нагородження Назара за підсумками півфінального відбору на чемпіонат світу зі спідвею гордо звучав Гімн України.

«Вболіваємо за нашого талановитого спортсмена та бажаємо йому впевненої перемоги в серії  фіналів та подальшої успішної кар’єри мотогонщика!», – йдеться у дописі.

Читайте також: У Дубні у водоймі знайшли тіло жінки 

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024