У Повчанській громаді попрощалися із захисником України

10 Липня 2024, 09:25
У Повчанській громаді попрощалися із захисником України 260
У Повчанській громаді попрощалися із захисником України

У Повчанській громаді 9 липня попрощалися та провели в останню дорогу захисника Василя Дмитровича Павліва, який віддав найцінніше - своє життя, за свободу і незалежність української держави.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.

Попрощатись із мужнім воїном та розділити гіркий біль утрати із його дружиною, дітьми та матірʼю прийшли односельчани, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, побратими, друзі, найближчі та найрідніші люди.

Василь Павлів народився 11 січня 1976 року у селі Повча. Навчався у Повчанській середній школі, яку закінчив у 1993 році. Після здобуття освіти пройшов строкову службу в армії, де отримав безцінний досвід та навички. Василь створив міцну і люблячу сімʼю, виховав діток, яким передав свої цінності та любов до рідної землі. Він був надійним чоловіком, турботливим батьком, вірним другом. Абсолютно неконфліктний. Завжди мовчазний. Він належав до тієї категорії людей, які мало говорять і багато роблять.
На військову службу прийнятий 23 березня 2022 року. За цей час зарекомендував себе виключно з позитивної сторони, відмінно виконував свої обовʼязки, користувався авторитетом у колег по службі. Завжди готовий допомогти і підтримати, він залишив яскравий слід у серцях всіх, хто його знав.
Загинув 5 липня 2024 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Георгіївка Донецької області в результаті мінометного обстрілу.

Читайте також: Демидівська громада закупила ритуальні атрибути

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024