Інтерактивний клас безпеки «Абетка безпеки вогнеборця» відкрили у Дубні

10 Липня 2024, 14:20
Інтерактивний клас безпеки «Абетка безпеки вогнеборця» відкрили у Дубні 153
Інтерактивний клас безпеки «Абетка безпеки вогнеборця» відкрили у Дубні

Кабінет облаштували на базі Дубенського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, обладнання придбано польськими партнерами. Офіційне відкриття відбулося 9 липня.

Про це повідомляє голова Дубенської РВА Всеволод Пекарський.

«Спільно з генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Кшиштофом  Васілевскі, віце-консулом Матеушем Маршалеком, головою Рівненська обласна державна адміністрація  Олександром Ковалем й т.в.о начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Володимиром Захарчуком взяли участь в його офіційному відкритті», – зазначив керівник РВА.

Зазначає, це унікальний та поки єдиний простір на теренах Рівненщини, де діти зможуть дізнаватися про безпеку за допомогою спеціального устаткування. Тут є інтерактивний будинок, що дозволяє наочно пропрацювати з дітьми головні причини побутових пожеж, симулятори праски, духової шафи, мікрохвильовки, макети мін, форми рятувальників для дітей тощо.

«Дякуємо польським партнерам за системну підтримку України. В умовах повномасштабної війни проведення безпекових навчань для дітей особливо необхідні. Додам, що облаштування кабінету стало можливим завдяки співпраці наших рятувальників із польськими колегами в рамках реалізації проєкту «Підтримка соціальної профілактики в Україні через покращення освіти щодо безпеки дітей та молоді з використанням навчальних кімнат», що співфінансується Польською програмою співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Вартість придбаного обладнання – понад 1 мільйон гривень», – йдеться у дописі.

Читайте також: У Радивилові оновлюють дитячі майданчики

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024